IKZE Superfund

Obniż swój PIT nawet o 1706

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) daje możliwość odkładania środków na przyszłość i jednocześnie odliczenia od dochodu w rozliczeniu PIT Twoich rocznych wpłat na konto. Kwota ulgi zależy od Twoich wpłat i wysokości podatku dochodowego, jaki ponosisz. Przy maksymalnej wpłacie na IKZE (5331,60zł) i 32% progu podatkowym można w 2018 zyskać aż do 1706zł!

Korzyści dla Ciebie

  • Korzyści podatkowe
  • Przejrzyste warunki
  • Atrakcyjne strategie
  • Wpłaty dokonane w danym roku na IKZE możesz odliczyć od dochodu w rozliczeniu PIT. Wypłata środków (po spełnieniu warunków określonego wieku i stażu oszczędzania) podlega preferencyjnemu podatkowi w wysokości jedynie 10%. Nie płacisz podatku od zysków w wysokości 19%. Brak podatku od spadków i darowizn w przypadku dziedziczenia.
  • Jedyną opłatą jaką ponosisz jest opłata za otwarcie konta w wysokości 600 zł. Nie pobieramy opłat za dopłaty, prowadzenie konta, czy zmiany strategii. Nie wymagamy również regularnych wpłat, decydujesz o wysokości i częstotliwości wpłat na konto. W każdej chwili masz dostęp do zgromadzonych środków i wypracowanego zysku.
  • Sprawdzone strategie Konserwatywna, Zrównoważona i Aktywna
    Zobacz wyniki strategii.
    Strategia Indywidualna realizowana poprzez dowolne alokowanie środków przez Klienta. Strategia Cyklu Życia realizowana poprzez odpowiednie, automatyczne alokowanie środków uzależnione od Twojego wieku.

Nr rachunku pierwszego nabycia i kolejnych wpłat:
58 1880 0009 0000 0013 0093 6004


w tytule przelewu należy podać: PESEL, IMIĘ, NAZWISKO (oszczędzającego), z dopiskiem IKZE

w przypadku przyjmowanej wypłaty transferowej, w tytule przelewu należy podać: PESEL, IMIĘ, NAZWISKO (oszczędzającego), z dopiskiem IKZE TRANSFER.

W przypadku tytułowania wpłat w inny niż wskazany sposób, wpłaty będą trafiały do wyjaśnienia co wydłuży czas realizacji uruchomienia IKZE.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zastrzeżenia prawne